Rüyada Birinin Mutlu Olduğunu Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin mutlu olduğunu söylemesi kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, ticarette öne geçeceğine, zafer elde edeceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin mutlu olduğunu söylemesi üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, çok yükseleceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, çok rahat bir nefes alacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine işaret eder.

Rüyada birinin mutlu olduğunu söylemesi sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, ticarette öne geçeceğine, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, maddi anlamda güçleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre kariyerinin yükseleceğine, zafer elde edeceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada birinin mutlu olduğunu söylemesi uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, işlerine dört elle sarılacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, huzur bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, güzel bir evliliğe, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin mutlu olduğunu görmek ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, karlı işlerden büyük paylar alacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments