Rüyada Birinin Parmağının Koptuğunu Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin parmağının koptuğunu duymak sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, ticarette yol katedeceğine, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin parmağının koptuğunu duymak sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yapacağı kazançla başka işlere gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, kazancında artış olacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, ticarette yol katedeceğine, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, kazancında bereketin artacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin parmağının koptuğunu duymak elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine, fakir fukaraya yardım edeceğine, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, can sıkıntısının geçeceğine yorumlanır.

Rüya yorumu kitabına göre rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, özgüveninin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin parmağının koptuğunu duymak yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, gözyaşlarının dineceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin parmağının koptuğunu görmek iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına, yeni bir iş bulacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, duygularını açığa vuracağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments