Rüyada Birinin Saçlarını Beyazlamış Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin saçlarını beyazlamış görmek girilecek bir işin kendisine makam ve rızık sağlayacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin saçlarını beyazlamış görmek amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, girilecek bir işin kendisine makam ve rızık sağlayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için sayısız olanaklarla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin saçlarını beyazlamış görmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, başarılı adımlar atacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına tabir olunur.

Rüya alemine göre dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, hiçbir derdinin kalmayacağına, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine tabir olunur.

Rüyada birinin saçlarını beyazlamış görmek kısmetinin açık olacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada saçlarını beyazlamış görmek bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, işinde terfi ettirileceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, kırgınlıkların biteceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments