Rüyada Birinin Seninle Konuşmadığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin seninle konuşmadığını görmek daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin mevcut şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, evlatları ile her zaman gurur duyacağına, istediği gibi bir işe kavuşacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin seninle konuşmadığını görmek yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına tabir olunur.

Ulemaya göre eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin seninle konuşmadığını görmek aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, işlerinin mevcut şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine eğer evli ise eşinin kendisine daha fazla bağlanacağı gelişmeler yaşanacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına delalettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre yakın bir tanıdığının yaşadığı ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, evlatları ile her zaman gurur duyacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına rivayet eder.

Rüyada birinin seninle konuşmadığını görmek hedeflediği işi alacağına, küs kimselerin barışacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, çok güvendiği bir kişiye açılacağına, istediği gibi bir işe kavuşacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre işinde terfi edeceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, lüks içinde olacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına, en büyük acılarının dineceğine işaret eder.

Rüyada konuşmadığını görmek paraya ve mutluluğa kavuşacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, dinç kalacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments