Rüyada Birinin Üstüne Yılan Atılması

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin üstüne yılan atılması aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, yeni bir ortama gireceğine, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin üstüne yılan atılması aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre kazanılacak ve ele geçecek paraya, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, aile fertlerinden ve akrabalarından razı geleceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, işlerinin iyi gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin üstüne yılan atılması rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, yeni bir ortama gireceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına alamet eder.

Rüyada birinin üstüne yılan atılması mevkilerinin yüksek olacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, elindeki işi rayına oturtacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, çevresinde saygınlık göreceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, hacetinizin giderilmesine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, iç huzuru yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada üstüne yılan atılması zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, rahat ettirecek adımlar atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments