Rüyada Birinin Üzerine Süt Dökmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin üzerine süt dökmek işlerinde önemli adımlar atacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, hedeflerini tutturacağına, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin üzerine süt dökmek rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, kendi işinin patronu olunacağına, deşarj olacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada birinin üzerine süt dökmek etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, variyetinin her geçen gün artacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, kişinin rahat edeceğine, aradığı aşkı bulacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, yaptığı hayırların ve sevapların amacına ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birinin üzerine süt dökmek hedeflerini tutturacağına, ömür boyu başarılı olacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, acıların ve gözyaşının dineceğine, diplomalı kimse olacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada üzerine süt dökmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, acılarının dineceğine, harama göz dikmeyeceğine, haneden birinin evlenip gideceğine, rızkının bollaşacağına, işinde profesyonel kimse olacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments