Rüyada Birisini Kıskanmak

Rüyanın Özeti

Rüyada birisini kıskanmak tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birisini kıskanmak işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine sonrasında rahata erileceğine, günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, herkesi kendisine imrendireceğine işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre sürprizlerin arka arkaya geleceğine, saygı göreceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisini kıskanmak dertlerini azaltıp rahatlayacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birisini kıskanmak hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, yapılan bir planın maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, önemli bir lider haline geleceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, güneşli ve güzel günler yaşayacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada birisini görmek karşısına iyi insanların çıkacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Gerçek yaşamda çok ünlü olmayan çok güzel bir bayan türkücü var. Rüyamda İnternete bir haber okuyorum o türküsü kıza Türkücü olan Azeri erkek bir türkücünün aşık olduğu yazıyordu. Sanırım bende biraz kıskandım

Semih

Teşekkür ederim