Rüyada Birisinin Balkondan Düşmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada birisinin balkondan düşmesi sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, hayırlı bir terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birisinin balkondan düşmesi içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, saygınlık kazanacağına, patron olunacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına, sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada birisinin balkondan düşmesi işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, bahtın açık olmasına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre tutulan yolun isabetli olacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, mutluluğunun daim olacağına yorulur.

Rüyada birisinin balkondan düşmesi iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine işarettir.

Rüya yorumlarına göre her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, düşmanlarına da dost olacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, hedeflerinin karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments