Rüyada Bozulmuş Patlıcan Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada bozulmuş patlıcan görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, bol paralı bir döneme girileceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bozulmuş patlıcan görmek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, güzel bir haber almaya, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, evlat sahibi olacağına tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada bozulmuş patlıcan görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, zenginliğinin tükenmeyeceğine, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, bahtının açık olacağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, hoşgörülü biri olunacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, bol paralı bir döneme girileceğine, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bozulmuş patlıcan görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre kazancının artacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada patlıcan görmek yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, eşi ile bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına delalettir. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bu gece rüyamda arazi deyim. Boş topraklı alan tarla gibi. Yerlere bakıyorum. Belli aralıklarla her tarafa bozulmuş (rengi değişmiş içi geçmiş çürümüş gibi) patlıcanları atılmış. Ama oldukça büyük bir alana yayılmış sadece yer yer patlıcan atılmamış boşluklar vardı. Kalan yerlere bozuk patlıcan atılmıştı