Rüyada Çanta Takmak

Rüyanın Özeti

Rüyada çanta takmak ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, geçim derdinden kurtulacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çanta takmak üzüntülerin mutluluğa döneceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüya anlamına göre başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yeni mekânlara gireceğine yorumlanır.

Rüyada çanta takmak sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, ün sahibi olacağına delalet eder.

Rüya alimlerine göre rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, çok büyük maddi ve manevi rahatlığa erişileceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine, yenilenme yaşayacağına, kariyer edineceğine işarettir.

Rüyada çanta takmak huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, geçim derdinden kurtulacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada çanta görmek yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, hayatında her işinin yolunda gideceğine, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gönlüm

Rüyamda akrabalardan çarşıya çıkmışız kolumda çok büyük siyah kol çantası var. Marketten çıkarken hic birsey almıyorum o an kizim eğilip kulağıma sucuk almamı istiyor. Ve akrabalardan biri bizim için alıyor.