Rüyada Cebine Bir Tomar Para Koymak

Rüyanın Özeti

Rüyada cebine bir tomar para koymak kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada cebine bir tomar para koymak ailesine kol kanat gereceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine işarettir.

Rüya ilmine göre özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine alamettir.

Rüyada cebine bir tomar para koymak hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, ilkelerinden ve izlediği doğru yoldan vazgeçmeyeceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına alamettir.

Rüya anlamına göre kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, her zaman hürmet göreceğine işaret eder.

Rüyada cebine bir tomar para koymak fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, sağlığını geri kazanacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Rüyamda sağ cebime bir tomar para koyuyorum. Sol cebine de bir tomar koyuyorum ama kuzenim biraziyla et alalım diyor sol cebimdekinin büyük bir kısmıyla et almışım ve eti kare kesilmiş halde şişlere dizip birlikte ızgara yapıp yiyoruz