Rüyada Çikolata Yemek Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada çikolata yemek görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, çekilen sıkıntıların sona ereceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çikolata yemek görmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına yorumlanır.

Rüya anlamına göre çekilen sıkıntıların sona ereceğine, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çikolata yemek görmek hastalığının düzeleceğine, saygınlığının artacağına, kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, işlerinin rast gideceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine yorulur.

Rüya sözlüğüne göre her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çikolata yemek görmek rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre yapılan hataların yakında telafi edileceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına alamettir.

Rüyada yemek görmek çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elanur

Rüyamda oruçluyum. Oruç olduğumu unutup çikolata yiyorum, son bir lokması kala aklıma oruç olduğum geliyor ve o bir lokmayı yemiyordum