Rüyada Cin Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada cin görmek bir ev satın alacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, eğlenceli mekânlara gideceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada cin görmek umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, çok doğu bir kişi olacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, bir ev satın alacağına, maddi gücünün katlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, sağlığının bozulmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada cin görmek uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, eğlenceli mekânlara gideceğine, iş ve mekan değiştireceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine işaret eder.

Rüya yorumlarına göre kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, mallarının artacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine delalettir.

Rüyada cin görmek eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme girileceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre özellikle maddi anlamda rahatlayacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, bir ihanet haberi alacağına ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Remziye

Rüyada iki tane cin görüyorum kovuyorum. Siyah gölge gibiler. Evin içinde sağa sola kaçıyorlar. Bağırarak Fatiha ve besmele okuyorum. Ama cinler gitmiyorlar. Korkumdan onlarla konuşuyorum ve onlardan özür diliyorum. Onlardan kurtulmak için birinden yardım istemeye gidiyorum.

Mehmet

Hocam ben rüyamda kendimi aynada gördüm ben hareket ediyordum aynadaki halim hareket etmiyor ikinci kez baktığımda üzerimdeki tişört lacivert aynadaki yansinsimam hareket ediyor fakat yeşil tişörtle yine ben olarak hala duruyorum üçüncü bakışımda aynadaki ben üzerin siyah bir şekilde bana bakıyor kolları inanılmaz uzun benden çok uzun boylu olarak aynanın neredeyse en üstünden beni agresif bakışlarla beni izliyor Allahu Ekber dedim rüyam o esnada uyandım bu ne anlama geliyor.

Kudbeddin

Selamün aleyküm hocam rüyamda kırmızı gözlü büyük cüsseli siyah bir varlık gördüm kendisinden korkmadım ama bakışlar tm agresifti

Fatma

Rüyamda yanımda birden bir bebek beliriyor kucağıma alıp sevmeye çalışıyorum ama çok farklı gözüküyor. Sonra birden kılık değiştirmeye başlıyor ve bana zarar veriyor bende boynundan tutup boğuyorum

Consolos

Selamin aleykum ruyamda namaz kilarken 2 cin birisi tepeme oturmuş birisi yanimda duruyordu tepeme oturan bogazimdan tutmus kipirdayamiyordum besmele cektim ellerini gevsetti birdaha cektim birakti sonra felak ve nas surelerini okudum tepemden inip cekip gittiler anlami nedir acaba

Vedat

Ruyada bır dagda kapalı mağrada cin gördum ama mağranın ağzı demirle kapalıydı