Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek İstemek Ama Girememek

Rüyanın Özeti

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istemek ama girememek aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, önüne gelen bir şansı iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, çok zengin olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istemek ama girememek hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, bir işten ekmek yiyeceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre yeni bir iş bulup orada çalışacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, işlerin düze çıkarılacağına, talihinin artacağına, bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istemek ama girememek işinin ehli olacağına, önüne gelen bir şansı iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istemek ama girememek hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, moral bulacağına, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, bir konuda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, çok zengin olacağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, güzel bir hayat geçireceğine, elindeki gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments