Rüyada Çocuğunu Balkondan Düşerken Yakalamak

Rüyanın Özeti

Rüyada çocuğunu balkondan düşerken yakalamak endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, parasının üstüne para ekleyeceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çocuğunu balkondan düşerken yakalamak endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, kazancını katbekat arttıracağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre parasının üstüne para ekleyeceğine, umduğu bir işin gerçekleşeceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, eğer bekarsa hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu balkondan düşerken yakalamak sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, çok eğleneceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, maddi darlığa düşeceğine ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, sorunlarını çözebileceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu balkondan düşerken yakalamak parasal sorunların giderileceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada çocuğunu balkondan düşerken görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments