Rüyada Çocuğunun Boğazını Kestiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada çocuğunun boğazını kestiğini görmek çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çocuğunun boğazını kestiğini görmek çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, çok eğleneceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunun boğazını kestiğini görmek her daim iyi anılacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, insanlara iş öğreteceğine, zaferler elde edeceğine, kendisinden daha kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çocuğunun boğazını kestiğini görmek atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, son model arabaya sahip olacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada boğazını kestiğini görmek yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments