Rüyada Çocuğunun Merdivenden Yuvarlandığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada çocuğunun merdivenden yuvarlandığını görmek hanesinden rızkının eksik olmayacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, cesaretinin yerine geleceğine, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çocuğunun merdivenden yuvarlandığını görmek huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, terfi alacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, hanesinden rızkının eksik olmayacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına delalettir.

Rüyada çocuğunun merdivenden yuvarlandığını görmek hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, halinin iyi olduğuna, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, cesaretinin yerine geleceğine, sıkıntılarını aşacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğunun merdivenden yuvarlandığını görmek aile fertleri ile birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, rakiplerine büyük fark atacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada merdivenden yuvarlandığını görmek yeni bir işe girileceğine, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, güzel bir insan haline geleceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments