Rüyada Çocuğunun Saçında Bit Öldürmek

Rüyanın Özeti

Rüyada çocuğunun saçında bit öldürmek hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, anne babaya müjde verileceğine, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çocuğunun saçında bit öldürmek insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, gelirinin çoğalacağına, kurulu düzeninin olacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine yorumlanır.

Rüyada çocuğunun saçında bit öldürmek anne babaya müjde verileceğine, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, dinamik olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, kötü gidişe dur denileceğine, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunun saçında bit öldürmek hayata daha sıkı tutunacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına alamettir.

Rüyanın manasına göre sorunların eşle ve aile fertleriyle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada çocuğunun saçında bit görmek çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, hedeflerine yaklaşacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments