Rüyada Çok İstediğin Bir Şeyin Alınması

Rüyanın Özeti

Rüyada çok istediğin bir şeyin alınması yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına, değişik bazı konuları ön plana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, gönlünün ferahlayacağına, eline daha fazla gelir geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çok istediğin bir şeyin alınması hayal edilen şeylere kavuşulacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, ele geçen kazancın artacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok istediğin bir şeyin alınması maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, hakkını alacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, değişik bazı konuları ön plana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, hastalıklarının düzeleceğine yorulur.

Rüya lugatına göre istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kazancının kalıcı olacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, yazgısının güzelleşeceğine, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çok istediğin bir şeyin alınması ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, gönlünün ferahlayacağına, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, duaların kabul olacağına yorumlanır.

Rüya tabiri kitabına göre eline daha fazla gelir geçeceğine, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, hiç bir derdin kişinin yanına uğramayacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada istediğin bir şeyin alınması sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, bir dostunun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, çocuklarından her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments