Rüyada Çok Yüksek Bir Yerden Aşağıya Bakmak

Rüyanın Özeti

Rüyada çok yüksek bir yerden aşağıya bakmak rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, hayır dualarına nail olacağına, tövbelerin kabul olacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, yol göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çok yüksek bir yerden aşağıya bakmak rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, rızkının genişleyeceğine, para kazanmaya, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, başladığı bir işte yol alacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok yüksek bir yerden aşağıya bakmak hastalıktan şifa bulmaya, hayır dualarına nail olacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine yorumlanır.

Tabirciye göre girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, tövbelerin kabul olacağına, başarıdan başarıya koşacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına yorulur.

Rüyada çok yüksek bir yerden aşağıya bakmak üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre işveren koltuğunda oturacağına, problemlerinin çözüleceğine, yol göstereceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada yüksek bir yerden aşağıya bakmak çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, hep çaba gösteren kimse olacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments