Rüyada Çok Yüksek Bir Yerden Ev Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada çok yüksek bir yerden ev almak çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, kendi şansını kendi yaratacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çok yüksek bir yerden ev almak kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, başarılarının sürekli olacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok yüksek bir yerden ev almak işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, kendi şansını kendi yaratacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, aniden hayatına girecek bir insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine delalettir.

Rüyada çok yüksek bir yerden ev almak yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya, kendini her konuda geliştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, daima zinde ve genç kalacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada yüksek bir yerden ev almak iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine, helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments