Rüyada Çok Yüksek Bir Yerden Sallanmak

Rüyanın Özeti

Rüyada çok yüksek bir yerden sallanmak iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, esenliği bulacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, hayırlı adımlar atacağına, insanların takdirine mazhar olacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çok yüksek bir yerden sallanmak hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, korkusuzca işinin başında duracağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre işveren pozisyonuna geleceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, soğukluk yaşadığı akrabaları ile kucaklaşacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok yüksek bir yerden sallanmak hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, esenliği bulacağına, her şeyin gönlünce olacağına, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine alamettir.

Rüya ilmine göre parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kazancını iki kat arttıracağına, bir olayda masumluğunu ispat edeceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok yüksek bir yerden sallanmak sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, hayırlı adımlar atacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, bazı ortak işlere gireceğine rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada yüksek bir yerden sallanmak toparlanacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına, kişinin afiyette kalacağına delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments