Rüyada Cumhurbaşkanının Elini Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada cumhurbaşkanının elini öpmesi her konuda gelişeceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada cumhurbaşkanının elini öpmesi sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, her konuda gelişeceğine, okuyacağına ve bilgileneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, başarılar elde edileceğine, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, ilkelerinden ve izlediği doğru yoldan vazgeçmeyeceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanının elini öpmesi çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, gelecek için kişinin hayatını yeni başlayacağı bir işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanının elini öpmesi işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, nazar eden insanların haddini bildireceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, işlerini zahmetsizce bitireceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments