Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Evin Yıkılması

Rüyanın Özeti

Rüyada deprem olduğunu görmek ve evin yıkılması anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada deprem olduğunu görmek ve evin yıkılması kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, başarı elde edeceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, dünya yaşamı için gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve evin yıkılması daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, arzularınızın gerçekleşeceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre insanlara yol göstereceğine, eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına yorulur.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve evin yıkılması ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına delalet eder.

Rüya tabircilerine göre dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, kesesinin dolacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada evin yıkılması yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, maddi imkânlarını arttıracağına, güzel bir birlikteliğin başlayacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments