Rüyada Elini Tutmaya Çalışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada elini tutmaya çalışmak yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, hayırla yad etmeye, her türlü konfora sahip olunacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada elini tutmaya çalışmak yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, hayatının yoluna gireceğine, uzun soluklu ve mutlu bir ilişkiye başlanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, rahat rahat yaşayacağına delalet eder.

Rüya ansiklopedisine göre ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine yorumlanır.

Rüyada elini tutmaya çalışmak sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, hayırla yad etmeye, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına tabir olunur.

Rüya ilmine göre hayatında yeni bir sayfa açacağına, başarılarının sürekli olacağına, her türlü konfora sahip olunacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, bir olayda masumluğunu ispat edeceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada elini tutmaya çalışmak işlerinin açılacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, bazı iş birlikleri yapacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, ortaklı işlere girileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments