Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Görmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada erkeğin cinsel organını görmesi kazancın daha da artacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, çocuklarından her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada erkeğin cinsel organını görmesi çok kıskanılacak bir kişi olacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, kazancın daha da artacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, hayatını baştan aşağı değiştireceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin cinsel organını görmesi çok iyi atılımlar yapılacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, iş hayatında uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı projenin gerçekleştirileceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkeğin cinsel organını görmesi kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, çocuklarından her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, yapılan bir planın maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin cinsel organını görmek iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, kazancın her daim artacağına alamet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments