Rüyada Erkek Bebeğinin Olduğunu Görmek Ve Onu Emzirmek

Rüyanın Özeti

Rüyada erkek bebeğinin olduğunu görmek ve onu emzirmek makam ve söz sahibi olacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada erkek bebeğinin olduğunu görmek ve onu emzirmek dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, makam ve söz sahibi olacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına alamet eder.

Rüya alemine göre daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, amacına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek bebeğinin olduğunu görmek ve onu emzirmek dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, kendisi ile gururlanacağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine, işinde hep başarılı olacağına, yakında hedefine ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek bebeğinin olduğunu görmek ve onu emzirmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, alışveriş yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada emzirmek kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, kendisine yardım eden kişiler sayesinde negatif bir durumdan kurtulacağına, çok büyük paralar kazanacağına, iş hayatında rahat edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments