Rüyada Erkek Cinsel Organına Dokunduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada erkek cinsel organına dokunduğunu görmek yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada erkek cinsel organına dokunduğunu görmek üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, borçlarını yakın zamanda kapatacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kazançlı işler yapılacağına, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine delalettir.

Rüyada erkek cinsel organına dokunduğunu görmek hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hem kazancının hem de huzurunun artacağına delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, yatırımlarının kar getireceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkek cinsel organına dokunduğunu görmek işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine, mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına yorulmaktadır.

Yorumcuya göre elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, kariyer edineceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, kısmetin ve şansın açılacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada cinsel organına dokunduğunu görmek keyifleneceğine ve afiyette olacağına, ettiği duaların kabul olacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kimseden korkmayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments