Rüyada Erkek Dünür Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada erkek dünür görmek zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, evlerine dünürcü geleceğine, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, yeni kişilerle tanışacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada erkek dünür görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, huzur içinde yatacağına, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek dünür görmek deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, huzur ve saadet bulacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, evlerine dünürcü geleceğine, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, kendi işinin sahibi olacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine işaret eder.

Rüyada erkek dünür görmek arabasını ve toprağının olacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına, yeni kişilerle tanışacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüya alemine göre rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, hiç bir derdin kişinin yanına uğramayacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada dünür görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, hastaysa şifa bulacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri ortadan kaldıracağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu olumlu yönde değiştireceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serpil

Rüyamda evde yemek yaparken erkek dünürüm geldi bende ona kahve yapmaya çakışıyorum