Rüyada Eşinin Başka Bir Kadınla Gittiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başka bir kadınla gittiğini görmek küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, kalben çok rahat edileceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına, yaşadığı huzurun biteceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, büyük atılımlar yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başka bir kadınla gittiğini görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, insan sevindireceğine, rızık elde edeceğine, imkânların çok daha iyi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre eğleneceğine, kalben çok rahat edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, ferahlığa ereceğine, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla gittiğini görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre yaşadığı huzurun biteceğine, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına işarettir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla gittiğini görmek çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalet eder.

Rüya yorumları kitabına göre yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, zor zamanların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada gittiğini görmek daima afiyette olacağına, bir anda yükseleceğine, becerileri ve deneyimleri sayesinde kötü durumlardan kurtulacağına, malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments