Rüyada Eşinin Başka Bir Kadınla İlgilendiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başka bir kadınla ilgilendiğini görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başka bir kadınla ilgilendiğini görmek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına yorulur.

Rüyada eşinin başka bir kadınla ilgilendiğini görmek tövbelerin kabul olacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine tabir olunur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla ilgilendiğini görmek zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, doğru kararların alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye başlayacağına alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre maddi zararını karşılayacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments