Rüyada Eşinin Başka Bir Kadınla Öpüştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, kendi başının çaresine bakacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, mekân değiştireceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, işlerinin toparlanacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ve bu sayede huzuru bulacağına, istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine delalettir.

Rüya açıklamasına göre anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, başarılarının artacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, dertlerinin sona ereceğine, aile ve iş yaşamında sorun oluşmaması için gerekli olan bilgileri en doğru şekilde öğreneceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre kendi başının çaresine bakacağına, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine, bereketin ve verimin geleceğine, enerjisini toplayacağına yorumlanır.

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek başarıyla tamamladığı bir işi daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, hep dinç ve genç kalacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre zenginliğe kavuşacağına, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, sonucu kişi için hayırlı olacağına inandığı hamlelerde bulunacağına, mekân değiştireceğine, resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada başka bir kadınla öpüştüğünü görmek istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, duygularının karşılık göreceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments