Rüyada Eşinin Başka Bir Kadınla Resmini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başka bir kadınla resmini görmek işinde terfi ettirileceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başka bir kadınla resmini görmek konfor içinde olacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, işinde terfi ettirileceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine delalettir.

Rüya manasına göre her geçen gün daha profesyonel olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına delalettir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla resmini görmek zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, tekrar eski lüks hayatına döneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre yaşamındaki engellerin kalkacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine işarettir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla resmini görmek sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, modern insanlarla tanışılacağına, hayır işleri yapacağına, hayatından razı geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, gönlünce bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada resmini görmek güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, sorunlarını unutacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments