Rüyada Eşinin Başka Bir Kadınla Yatması

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başka bir kadınla yatması parasal durumun düzeltileceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, hikmete kavuşacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başka bir kadınla yatması parasal durumun düzeltileceğine, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre daha çok mutlu olunacağına, çok iyi günler göreceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla yatması kendi ekmek teknesine sahip olacağına, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, öz güveninin yerine geleceğine, geleceğinin umut vadedeceğine, daha çok çalışılacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla yatması şansın yüzüne güleceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, hikmete kavuşacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüya yorumu kitabına göre iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada eşinin başka bir kadınla görmek korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, işlerine bereket geleceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments