Rüyada Eşinin Başka Biriyle İlişkiye Girdiğini Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başka biriyle ilişkiye girdiğini söylemesi çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, refah içinde olunacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına, yaşamının uzun olacağına, ticarette ilerleyeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başka biriyle ilişkiye girdiğini söylemesi yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, refah içinde olunacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada eşinin başka biriyle ilişkiye girdiğini söylemesi sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, karşısına yeni imkanlar çıkacağına, hacetinizin giderilmesine, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre hayallerinin gerçek olacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına, yaşamının uzun olacağına, çevresinde saygınlık göreceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin başka biriyle ilişkiye girdiğini söylemesi ticarette ilerleyeceğine, mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre çok zor durumlardan bir yakını sayesinde kurtulacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada eşinin başka biriyle ilişkiye girdiğini görmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, öz güven kazanacağına, mutlu olacağına, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments