Rüyada Eşinin Başkasıyla Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başkasıyla cinsel ilişkiye girmek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, yeni bir haneye sahip olacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başkasıyla cinsel ilişkiye girmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, kaybettiği şeyi bulmasına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına delalettir.

Rüya lugatına göre uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin başkasıyla cinsel ilişkiye girmek hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, bereketli işler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin başkasıyla cinsel ilişkiye girmek gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek verileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya delalettir.

Rüya yorumcusuna göre yeni bir haneye sahip olacağına, hayatından memnun olacağına, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments