Rüyada Eşinin Başkasıyla Yattığını Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin başkasıyla yattığını söylemesi yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, neşesine kavuşacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin başkasıyla yattığını söylemesi sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine delalettir.

Rüyada eşinin başkasıyla yattığını söylemesi vefalı bir insan olacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, neşesine kavuşacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine işaret eder.

Rüya yorumlarına göre hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, engellerin ortadan kalkacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin başkasıyla yattığını söylemesi işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, hastalıktan şifa bulmaya, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine işaret eder.

Tabirciye göre çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, iş ve mekan değiştireceğine, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, kendisine olan özgüveninin artacağına, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, isteklerini yerine getireceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eşinin başkasıyla yattığını görmek üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, yaşamının bundan sonraki kısmının huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments