Rüyada Eşinin Eski Sevgilisiyle Konuşması

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle konuşması çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle konuşması getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, ailevi sorunların biteceğine, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Yorumcuya göre kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, takdir toplayacak işler yapacağına yorumlanır.

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle konuşması eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, manevi mutluluğu tadacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına delalettir.

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle konuşması aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, işini en iyi şekilde yapacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada eşinin eski sevgilisiyle görmek büyük özgüven kazanacağına, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments