Rüyada Eşinin Eski Sevgilisiyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle tartışmak kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, keyifli günler geçireceğine, hatalarını düzelteceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle tartışmak her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, çalıştığına değeceğine, kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yetim sevindireceğine, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle tartışmak doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, yaşamına maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine delalet eder.

Tabirciye göre daha doğru karar verebilmesi için kendisine yardımcı olunacağına, keyifli günler geçireceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına delalettir.

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle tartışmak hatalarını düzelteceğine, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, iş ortamındaki bir sorunu çözmek için çok büyük çaba sarf edeceğine ve sonunda amacına muvaffak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, ruhunun dinleneceğine işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eşinin eski sevgilisiyle görmek büyük özgüven kazanacağına, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments