Rüyada Eşiyle Cinsel İlişkiye Girememek

Rüyanın Özeti

Rüyada eşiyle cinsel ilişkiye girememek yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşiyle cinsel ilişkiye girememek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, gurur verici ve ailesini mutlu edecek işler yapacağına, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine işarettir.

Rüya alimlerine göre gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşiyle cinsel ilişkiye girememek malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, kendine güveneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre zinaya ve yasak olana uzak duracağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşiyle cinsel ilişkiye girememek kısmetlerinin bol olacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, pişman olup, tövbe edeceğine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, bolluk ve bereket ele geçireceğine, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments