Rüyada Eski Erkek Arkadaşını Başka Bir Kızla Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski erkek arkadaşını başka bir kızla görmek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, insanlarla iç içe olacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski erkek arkadaşını başka bir kızla görmek zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, hayatına değer katacak kimselerle karşılaşacağına, pişman olup, tövbe edeceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine delalettir.

Rüya alimine göre yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına işaret eder.

Rüyada eski erkek arkadaşını başka bir kızla görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, aile içerisinde herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, kişinin rahat edeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, niyetlendiği işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski erkek arkadaşını başka bir kızla görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, dileklerinin tutacağına, insanlarla iç içe olacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin günden güne açılacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, problemlerinin çözümlerine ulaşacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada başka bir kızla görmek gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, çok mutlu olacağına, sevineceğine, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments