Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, gelişmelerin olumlu olacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, çok büyük yenilikler yapacağına, problemsiz geçim süreceğine, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, düzenin kurulacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına, kırılan kalplerin tamir edilerek çok mutluluk duyulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, kısmetlerinin bol olacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rahat ettiği bir döneme gireceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgili ile öpüşmek görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, huzurlu olunacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments