Rüyada Eski Sevgilinin Ameliyat Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin ameliyat olması hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, duaların kabul olacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin ameliyat olması çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, rızkın ömür boyu süreceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına alamettir.

Rüya alimine göre evlat sahibi olacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin ameliyat olması bereketin ve karın artacağına, kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Yorumcuya göre her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin ameliyat olması iyilik ve güzellik göreceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, başka kişi veya kişiler ile yeni bir çalışma içine girileceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, kazanılan paranın daha da arttırılacağına, doğru işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kazancın günden güne artacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır kapılarının açılacağına, hikmetli kimse olacağına, duaların kabul olacağına, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin ameliyat olması sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına ya da iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da olacağına, eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments