Rüyada Eski Sevgilinin Arkadaşıyla Aldattığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, başının önüne eğilmesine neden olacak bir hadise yaşanacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, şehir dışında eğitimlere gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine alamettir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek başının önüne eğilmesine neden olacak bir hadise yaşanacağına, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine yorulmaktadır.

Rüya alimine göre dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, büyük atılımlarda bulunacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, ailesiyle birlikte bazı konser etkinliklerine katılacağına, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments