Rüyada Eski Sevgilinin Arkadaşıyla Dertleşmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla dertleşmek kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla dertleşmek kazancın her daim artacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre her işinde hayırla karşılaşacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla dertleşmek atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, hayatı boyunca şansın hep iyi devam edeceğine, sıkıntılardan kurtulmaya, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya alimine göre ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, kimseye muhtaç olmayacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla dertleşmek umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, başarının ve mutluluğun geleceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada arkadaşıyla dertleşmek tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments