Rüyada Eski Sevgilinin Arkadaşıyla Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla sarılmak kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla sarılmak kendisini yardım işlerine adayacağına, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına rivayet eder.

Rüya tabiri kitabına göre maddi olarak ferahlığa çıkacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla sarılmak takdir ve sevgi göreceğine, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, her şeyin yoluna gireceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla sarılmak yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, işlerin büyüyeceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, çok güzel günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, yüklü siparişler alacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin arkadaşıyla sarılmak bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments