Rüyada Eski Sevgilinin Arkadaşlarıyla Görüşmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin arkadaşlarıyla görüşmek kazancını bir kaç kat arttıracağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin arkadaşlarıyla görüşmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, kazancını bir kaç kat arttıracağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine yorumlanır.

Tabirciye göre aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşlarıyla görüşmek hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, sözünde duracağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, işlerin eski haline döneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşlarıyla görüşmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, borçları varsa ödeyeceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, iyi bir zanaatkar olunacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına delalettir.

Rüya manasına göre kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada görüşmek çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, bazı ortak işlere gireceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, fikirlerinin can bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments