Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Cinsel İlişkiye Girdiğini Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini duymak açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, kısmetinin hep açık olacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, kazancının her geçen gün artacağına, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini duymak açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, büyük takdir toplanacağına, ailesinin genişleyeceğine, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, çok büyük bir ferahlık duyacağına delalet eder.

Rüya alemine göre fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, kısmetinin hep açık olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini duymak kazancın daha da arttırılacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, iş hayatında çok büyük bir yardım alacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, olumsuz bir olaydan kısa bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini duymak kazancının her geçen gün artacağına, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, evleneceğinize alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, neşenin yerine geleceğine, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, her attığı adımı paraya çevireceğine, yeni mekânlara gireceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments