Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Evlendiğini Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak büyük bir özgüven kazanacağına, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, aile bireyleri ile aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, kazançların artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sahip olduğu büyük bir çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre başarılarının eksilmeyeceğine, turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak en olunmaz yaralarının kapanacağına, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına delalettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, bilgiyle donanacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, yarınların kendisine hep umut olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, ailesindeki her bireyi ayrı ayrı desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments