Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Evlenmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlenmesi sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlenmesi sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, sağlık konusunda bazı olumlu gelişmeler olacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, günahlarına tövbe edeceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlenmesi kendisi için yeni bir yol çizeceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, haneden birinin evlenip gideceğine, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, tecrübe sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlenmesi elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, ün sahibi birisi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, büyük bir projeye girileceğine, çok sevdiği bir yakınının ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments